Nimcha
2019-11-17
677568
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NIMCHA, 1800-tal, Marocko, fäste av horn, klinga med flertalet stämplar, klingans längd ca 76, total längd ca 89 cm
Äldre lagning