Josef Frank Svenskt Tenn väggarmaturer
2019-09-18
677427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, väggarmaturer, 1 par, mässing, 1940/50-tal, för Svenskt Tenn, två ljuspunkter, höjd ca 17, 36x21 cm
SAV garanterar ej funktionen, slitage, stänk från målarfärg