Einar Jolin litografi
2019-09-13
677364
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och numrerad HC 31/40, litografi, mått 47 x 59 cm
Ej examinerad ur ram, något gulnat blad