Omega Seamaster herrarmbandsur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster, gulddoublé, ca 1977, quartz, mineralglas, datum, boettnr. 196.0125, verknr. 40748064, cal 1343, läderarmband med spänne i gulddoublé, (ej original), diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
677234
2019-09-14