2 st ramar
2019-09-12
677150
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAMAR, 2 st, 1800-tal, bronserade och förgyllda, innermått 41x53 cm respektive 49x55 cm, yttermått 60x72 cm respektive 75x80 cm.
Ytslitage med några skador och lagningar.