Ljuskrona i gustaviansk stil
2019-09-19
677147
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft, 6 ljusarmar, invändigt elektrifierad, höjd ca 60 cm exkl kedja, diam ca 60 cm
Smärre slitage, enstaka prismor, ej funktionstestad