Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): "Kungsbro", signerad och daterad Sigge Bergström 1918, olja på duk, ca 75x90 cm
Zustandsbeschreibung
677113
2019-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner