Soffbord med glasskiva
2019-09-12
677039
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets slut, rund toppskiva i glas, sarg i björk, underede i metall, höjd ca 60, diamater ca 70 cm
Bruksslitage