Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
BOKSNURRA, engelsk stil, omkring 1900-talets mitt, på hjultrissor, längd 52 cm, bredd 52 cm, höjd 83 cm.
Bruksslitage, repor.
676964
2019-09-23