Orientmatta antik
2019-09-22
676958
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Sarouk Faraghan, ca 412x290 cm
Slitage, ställvis hårt slitage, kanter och kortsida med mindre skador, mindre fläckar