Oskar Bergman akvarell
2019-09-14
676943
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): ´´Synagogan´´, signerad Oskar Bergman 1959, akvarell, ca 55x37 cm