Lyktor, 1-par
2019-09-12
676882
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYKTOR, 1 par, 1970-tal, Mega Design, Danmark, stomme i mässing, lösa guldtonade kupor med mässingslock, etikettmärkta undertill, höjd ca 35 cm
Smärre slitage