Lennart Rosensohn oljemålning
2019-09-30
676780
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART ROSENSOHN, Paris, olja på pannå, signerad och daterad 1948, 24,5 x 20 cm.
Mindre färgbortfall.