Kaffeskedar samt tårtgafflar silver
2019-09-30
676779
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFESKEDAR, 18 st, TÅRTGAFFLAR, 21 st, "Svensk Flora", silver, Sverige, 1900-talets andra hälft, längd ca 10- 13,5 cm, total vikt ca 500 g
Bruksslitage.