Bordslampa
2019-09-13
676730
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TEBURK, England, 1800-tal, ombygg till bordslampa, bemålad plått, dekor av vapen, höjd inkl. skärm ca 80 cm
Omarbetad, bucklor, slitage, skador