Ljuskrona
2019-09-11
676585
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LJUSKRONA, Frankrike, 1800-talets andar hälft, med 6 ljusarmar, elektrifiera, stomme i förgylld brons, dekor bla av maskorner och profilporträtt, höjd ca 57 cm
Renoverad, smärre skada, elektrierad