Taklampa
2019-09-11
676553
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA för stationshus, tidigt 1900-tal, koppar och mässing, höjd ca 35, diameter 40 cm
Upphängingsanordning saknas, slitage, funktionen garanteras ej