Astrid Sampe flossamatta
2019-09-29
676417
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 13 000 SEK |
ASTRID SAMPE, matta dubbelsidig maskinvävd (s k sinjeflossa) Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, gröna nyanser, ca 320x215 cm
Smärre slitage, ställvis något hårdare