Matta rölakan
2019-09-29
676414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
JÖNKÖPINGS LÄNS HEMSLÖJD, matta 1950-tal, rölakan, dekor av stiliserade tistlar i blått, grått och brunt mot botten i blå nyanser, signerad JLH, ca 274x223 cm
Fransar saknas, smärre slitage