Orientmatta Senneh antik
2019-09-29
676394
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, Senneh, antik, ca 200x134 cm
PROVENIENS:
Inköpt i Bukarest mellan åren 1937-47, vidare i arv till nuvarande ägare.
Skador, korroderad, äldre öglor på baksidan för upphängning