Soffbord 1900-tal Kina
Closed
2019-09-13
676373
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFBORD, lackarbete, Kina, 1900-talets andra hälft, bemålat i rött, dekor av flodlandskap, höjd ca 39, 102x50 cm
Slitage