Sidobord Louis Seizestil
2019-09-13
676361
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDOBORD, svart bemålning, 1900-tal, Louis Seizestil, med skiva i porslin, svarvade ben, beslag i mässing, höjd ca 65, 61x50 cm
Avsågade ben, slitage, sprickor