Orientmatta
2019-09-11
676360
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Isfahan, ca 209x143 cm
Reducerade kortsidor/skador, slitage, ställvis hårdare