Orientmatta
2019-09-11
676357
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, möjligen Afshar, ca 463x85 cm
Ojämnt format, slitage, fläck, möjligen mindre lagningar