Madeleine Pyk litografi
2019-09-12
676082
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Ateljemotiv, signerad M. Pyk, 2/295, färglitografi, 24x17 cm