Fabian Lundqvist oljemålning
2019-09-12
676065
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): "Höstdag", signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 31x53 cm