Takarmatur 1930-tal
2019-09-12
676037
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1930-tal, art deco, försilvrad stomme, 6 ljuspunkter, bärnstensfärgade kupor i frostat glas, dekor med delfiner, höjd 74, diameter 78 cm
Bruksslitage, någon sneda armar