Matta rosenkelim
2019-09-10
676009
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KELIM, rosmönster, ull,1900-talets senare del, ca 230x152 cm
Jämt bruksslitage, smutsig frans