Charles Sjöholm oljemålning
2019-09-12
675997
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stockholmsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 21,5x26 cm