Leopold Fare oljemålning
2019-09-12
675987
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Vallmofälet", signerad Fare, olja på duk, 56x75 cm