Pernilla fåtöljer
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, 1 par, Pernilla 69, fåtöljer, stomme i formböjd bok, bärväv i kanvas, klädsel i djuphäftad ulltextil, 1900-talets andra hälft, Dux, sitthöjd ca 35 cm
Slitage, ställvis hårt
675960
2019-09-10