Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-09-20
675818
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap, olja på duk, signerad VL och daterad 83, 60 x 81,5 cm.
Färgbortfall, mindre intryckningsskador.