Anders Udd
2019-09-12
675777
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Funkis, signerad och numrerad Anders Udd, 48/50, gicleetryck, bladmått 37x44 cm.