Einar Jolin färglitografi
2019-09-09
675621
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Gatumotiv med biograf, 1950-tal, signerad Einar Jolin, 140/250, färglitografi, 47x37 cm
Något gulnad