Carl Brandt pastell
2019-09-20
675542
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjömotiv, signerad och daterad C Brandt -98, pastell, ca 52x17 cm