Porträtt oljemålning
2019-09-20
675524
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Porträtt, olja på duk, ca 64x43,5 cm