Severin Nilson oljemålning
2019-09-09
675513
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 23x31 cm