Vägglampor i mässing
2019-09-10
675511
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 3 st, 1900-talets tredje kvartal, stomme i mässing, behängda med medaljonger i pressglas, för 1 elektrifierad ljuspunkt samt. 2 ljus vardera, höjd ca 23 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna