Matsalsmöbel
2019-09-10
675491
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSALSMÖBEL, 7 dlr, 1930- tal, bestående av matbord, 6 stolar, 1 iläggskiva, ca 158x94 cm, höjd 74, stolar sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor, fläckar, mindre fanerbortfall