KG Nilson
2019-09-10
675486
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KG NILSON (född 1942): "Svävande Kvadrater" carborundumetsning, signerad, daterad 1989, 40/50, bladets mått: 65x50 cm
Ej examinerad ur ram