Bordslampor 1 par
2019-09-08
675428
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets senare del, cylinderformad stomme i metall, märkt undertill Handelshuset Cylinder II, höjd inkl skärm 62,5 cm
Smärre Slitage