Bokhylla fanérad i teak
2019-09-09
675336
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOKHYLLA, 1960-tal, fanérad i teak, svärtade gavlar, skrivskiva, dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 156, 79x38 cm
Bruksslitage, märken, repor