Korgar förgyllt silver
2019-09-09
675282
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KORGAR, 2 st, 1900-talets början, förgyllt silver, filligranarbete, med svenska importstämplar, höjd ca 4-6 cm, totalvikt ca 91 g
Bruksslitage