Soffbord Bra Bohag
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, ek, 1960-tal, Engström & Myrstrand för tingströms Möbler, Bra Bohag, "Cosmos", höjd ca 55, diameter ca 90 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor och brännmärken, ett ben något ostadigt
675178
Päivämäärä:
2019-09-11