Golvlampa
Avslutad
2019-09-09
675167
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, bouille-stil, 3-armad stomme i mässinng, på lejonfötter, med veckad textilskärm, höjd ca 57 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen