Byrå
2019-09-11
675145
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, Louis XV stil, 1900-talets början, 3 lådor, fanerad med valnöt, rik intarsiadekor, beslag i mässing, skiva i sten, höjd ca 87, 76x42 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanerbotall