Parti vaser
2019-09-09
675110
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 9 st olikfärgat glas, bl.a. Arthur Percy, Gullaskruf, 1950/60-tal, höjd ca 19-40 cm
Bruksslitage