Grafiska Blad
2019-09-08
675058
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GRAFISKA BLAD (13), bl.a. Olle Bonnier, Philip von Schantz, Lennart Rohde, Lena Cronqvist, Torsten Renqvist, signerad och numrerade, varierande mått
Historia: Medicinska Nobelkommitténs Middag,
Proveniens Professor Kerstin Hall