Ljusstakar Restauration

Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, matterad och polerad brännförgylld brons, roulettedekor, bladhölstrade pelare, lösa manschetter, höjd 23,5 cm

Bruksslitage

674967

2019-09-29