Mulberry handväska

Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MULBERRY, handväska i svart läder med reglerbar axelrem i svar, ett fack utvändigt med dragkedja, invändigt textilfodrad med ett fack med dragkedja, märkt " "MULBERRY" samt med numrerad plakett, längd 40 cm, höjd 29,5 cm.

Bruksslitage.

674919

2019-09-30